Kuidas teha emale üks tõeliselt hea kingitus?

shutterstock_75987316

  1. Helista või mine emale külla!

Küsi emalt, kuidas ta elab. See kindlasti rõõmustab teda ja kindlasti mainib ta jutu sees ka midagi, mis talle kingituseks meeldida võiks või igapäevaselt vajalik oleks. Vahel võib kõige parem kingitus olla see, mis lahendab igapäevase mure. Olgu see siis mõni uudne tehnikavidin või jalavalu leevendav massaaž.

 

  1. Mis Sinu emale meeldib? Kas tal on mõni hobi?

Meenuta, millest ema säravate silmadega räägib. Kas tal on juba mõni hobi, mille tegemisele saaksid kaasa aidata? Võib-olla saad teha seda emaga koos? Võib-olla tahaks ta õppida mõnda uut oskust? Kingitus.ee tiim veetis näiteks hiljuti mõnusa pärastlõuna tehes enda kätega valmis meie kontori tassid:)

 

  1. Kas Su emale meeldib käia kohvikutes või on ta hoopis põnevate uute maitsete nautija?

Veini- ja toidukoolitused, õhtusöögid restorandes ning kohviku külastused on hea viis emadepäeva veetmiseks. Sel päeval on ikka kombeks ühise laua taha istuda ning head-paremat süüa. Miks mitte teha seda seekord mõnes põnevas kohas?

 

  1. Kas tõesti juhtus ime ja õues on ilus ilm?

Sellisel juhul tee emale ja endale KÕIGE PAREM KINGITUS ja veetke päev koos, tehes midagi ägedat ja põnevat. Tehke mõnus retk kevadises looduses kanuuga või minge hoopis jalutage ägedate huskydega.  Kui ilm aga vahepeal halvaks kisub võite minna ka proovima, kas suudate põgenemistoast koos välja saada. Elamusi, mida emaga teha on meil väga palju ja neid sab näha Kingitus.ee kodulehel.

shutterstock_266627072

Comments

comments